portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Słoneczna Morena - sprawy osiedlowe » Forum » Jakie polecacie TV + Internet?
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Jakie polecacie TV + Internet?

Idź do strony 1, 2, 3 ... 21, 22, 23    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
magdalenahelena 
   

Nowy na forum


Dołączył: Sob Maj 11, 2013 11:01
Posty: 4
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Kwi 14, 2014 20:21    Temat postu: Jakie polecacie TV + Internet?

Dzień dobry,
mam zapytanie.
Jaką polecacie TV: UPC/Netie/ Jarsat/inne? na naszym osiedlu. Zależy mi, żeby był dobry sygnał.
W abonamencie TV + Internet jest zawsze taniej. Chodzi mi o standardowe kanały, oraz tvn24.

z góry dzięki,

MH
pessos855 
   

Stały bywalec


Wiek: 38
Dołączył: Śro Gru 19, 2012 19:34
Posty: 61
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Kwi 14, 2014 23:16    Temat postu: Re: Jakie polecacie TV + Internet?

Ja biorę tą ofertę:

http://promocje.upc.pl/internet9-przez-rok-za-0zl?intcmp=carousel_1_internet_za_0_zl


cenowo wydaje się być ok 69 zł za rok potem 139 zł kolejny rok (średnio 109 zł) za internet 120 mb i 161 kanałów w tym 34 HD.

Co do jakości podłączenia to się okaże - ale mamy tylko wybór między UPC a Jarsatem, który jest obecnie przejmowany przez Vectrę.
Syla1984 
   

Bywalec


Wiek: 40
Dołączył: Pią Paź 19, 2012 22:25
Posty: 33
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto Kwi 15, 2014 9:32    Temat postu: Re: Jakie polecacie TV + Internet?

My mieliśmy chwilowo TV i internet z Jarstau i nie polecam. UPC sto razy lepsze pod względem sygnału, jakości, standardu obsługi itp. Nawet jeżeli Jarsat byłby tańszy nie podpisałabym umowy drugi raz.
RINEX1 
   

Forum Ekspert


Dołączył: Sob Sty 05, 2013 15:19
Posty: 402
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto Kwi 15, 2014 22:29    Temat postu: Re: Jakie polecacie TV + Internet?

Potwierdzam słowa koleżanki. Jarsat to słaba jakość, słaba pomoc techniczna, a o obsłudze klienta lepiej nie wspominać. Tylko UPC.
levisss 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 38
Dołączył: Wto Lut 11, 2014 22:18
Posty: 217
Skąd: Słoneczna Morena

PostWysłany: Pią Kwi 18, 2014 1:28    Temat postu: Re: Jakie polecacie TV + Internet?

Zobaczymy co będzie kiedy w 100% przejdą pod Vectre. Póki co mam UPC. Ale nie ma jak zdrowa konkurencja Wink
Może coś w bonusie sie dostanie Smile
prejbisz 
   

Forumowicz


Wiek: 41
Dołączył: Nie Wrz 23, 2012 8:34
Posty: 107
Skąd: gdańsk

PostWysłany: Pią Kwi 18, 2014 7:14    Temat postu: Re: Jakie polecacie TV + Internet?

lekka przesada z ta slaba jakoscia w jarsacie.moze macie chinskie kable w prezencie od robyga (info od montera upc). net w jarsacie jest ok. tv z modulem CI ujdzie. podstawowy problem to obsluga jak za komuny. poczawszy od montazu na wypieciu skonczywszy. Ale tutaj upc wcale nie jest lepsze (nie sprawdzili czy jarsat sie wypial ze skrzynki). jarsat wygrwa cena - 75 pln za net plus tv i fon to w koncu rynkowe warunki. upc krzyczy za to min 125pln. 50 pln za kilka kanalow wiecej i pvr. do oceny czy to sie oplaca czy nie.
magdalenahelena 
   

Nowy na forum


Dołączył: Sob Maj 11, 2013 11:01
Posty: 4
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Kwi 18, 2014 9:24    Temat postu: Re: Jakie polecacie TV + Internet?

Teraz jest ta "promocja" w UPC, internet za 0zł z TV, więc przy 24 miesiącach wychodzi średnio 109zł, inaczej byłoby 139zł. Tak jak pani napisała wyżej, to jest dość atrakcyjna oferta.
Ogólnie UPC jest drogie, zgadzam się z panem.
Co do UPC, mam obecnie w innym mieszkaniu, i codziennie, raz dziennie, znika obraz, nie ma sygnału, po kilku minutach sam powraca albo muszę zresetować skrzynkę. Tak mi kazał pan z infolinii UPC.
Nie dzwonie do nich, ponieważ nie chcę mi się i powtarzam czynność.

pozdrawiam
RINEX1 
   

Forum Ekspert


Dołączył: Sob Sty 05, 2013 15:19
Posty: 402
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Kwi 18, 2014 23:36    Temat postu: Re: Jakie polecacie TV + Internet?

Gdy kupiłem mieszkanie na osiedlu był tylko Jarsat. Nie było wyjścia. Pakiet kosztował (net 25mb+tv) 95 zł. Umowa na dwa lata z kruczkami typu "nie wypowiesz pisemnie 3 m-ce przed końcem - przechodzi na kolejne 2 lata". Jakość tv jak z anteny siatkowej - programy hd też bez podniety. Net raz chodził dobrze, ale czasami też zwalniał niemiłosiernie. Na zgłoszenia do działu obsługi nie było reakcji. W ogóle dział obsługi miał klienta głęboko. Dzwonili tylko jak kiedyś spóźniłem się tydzień z zapłatą.
W sierpniu 2013 zmienili regulamin więc wypowiedziałem im umowę. Wybrałem UPC. Była promocja - 95zł net(60mb)+tv+tel. Naprawdę byłem w szoku ze zmiany jakości obrazu w tv. Super czysty, ostry i wyraźny (po tych samych chińskich kablach) zwykłe kanały wyglądają jak hd z jarsatu. Net działa bez problemu - czasami trzeba zresetować router i jest ok.
Naprawdę jakość obrazu w upc jest nieporównywalnie lepsza.
Warto skontaktować się z przedstawicielem UPC - mają lepsze oferty niż oficjalne na stronie UPC.
plimplom26 
   

Bywalec


Dołączył: Pon Sie 05, 2013 15:17
Posty: 43
Skąd: Gdańsk - Morena

PostWysłany: Pon Kwi 21, 2014 12:31    Temat postu: Re: Jakie polecacie TV + Internet?

Jeszcze sie nie wprowadziłam, ale wezmę UPC. Tu gdzie jeszcze mieszkam (Gdańsk) od wielu lat mam UPC i jest bezproblemowo.Odbiór super, chociaż dość drogo.
lucashammet 
   

Forum Ekspert


Dołączył: Sob Maj 25, 2013 21:01
Posty: 480
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Sie 04, 2014 11:52    Temat postu: Re: Jakie polecacie TV + Internet?

Ma ktoś już TV z Vectry ?
plimplom26 
   

Bywalec


Dołączył: Pon Sie 05, 2013 15:17
Posty: 43
Skąd: Gdańsk - Morena

PostWysłany: Pon Sie 04, 2014 15:03    Temat postu: Re: Jakie polecacie TV + Internet?

Ja od lat mam UPC. Miałam w poprzednim miejscu zamieszkania i mam tutaj od początku tj. od 3 m-cy - od kiedy tu mieszkam. Wszystko działa super.
Mój brat miał Vectrę na Suchaninie, ale jak zobaczył mój odbiór, też przeniósł sie do UPC i jest bardzo zadowolony. Mam TV multiroom i internet.
lucashammet 
   

Forum Ekspert


Dołączył: Sob Maj 25, 2013 21:01
Posty: 480
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Sie 04, 2014 15:08    Temat postu: Re: Jakie polecacie TV + Internet?

ok. Dzięki. Tu podobno ma być jakoś cyfrowa więc niby ma być o niebo lepiej niż kiedyś. Dlatego tak się podpytuję czy już ktoś to ma. Prawda też jest taka, że UPC jest droższe od Vectry..
Maciek84 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Sob Lip 30, 2011 22:59
Posty: 205
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Wto Sie 05, 2014 9:24    Temat postu: Re: Jakie polecacie TV + Internet?

lucashammet napisał:
Ma ktoś już TV z Vectry ?

U mnie dzisiaj zakładają - za 80zł będzie w pakiet złoty + internet 60Mbit Smile
Zobaczymy jak to będzie...
lucashammet 
   

Forum Ekspert


Dołączył: Sob Maj 25, 2013 21:01
Posty: 480
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto Sie 05, 2014 10:27    Temat postu: Re: Jakie polecacie TV + Internet?

O to poczekamy Very HappyVery Happy
Maciek84 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Sob Lip 30, 2011 22:59
Posty: 205
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Wto Sie 05, 2014 11:37    Temat postu: Re: Jakie polecacie TV + Internet?

Dzisiaj też cyfrową TV Jarsatu wyłączają - żebyście się drodzy mieszkańcy nie zdziwili :>
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 23 Idź do strony 1, 2, 3 ... 21, 22, 23    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Gdańsk

  

osiedla Gdańska:

  2 Potoki 3 Kolory Albatross Towers Alfa Park Ambasador Angielska Grobla Apartamenty Nadmorskie Apartamenty Przy Plaży Arkońska Astra Park Atrium Gdańskie Audiopolis Aura Gdańsk Avalon Awiator Bajkowy Park Baltic Center Barbakan Biskupia Górka Błękitna Kaskada Braci Majewskich Brętowska Brama Browar Gdański Brzozowy Park Budowlani Casa Patrizia Castilla (Kowale) Centralpark Chabrowe Chmielna Park Cieszynka City Park Copernicus Cytrusowe Czterobloki Cztery Kąty Cztery Oceany Cztery Pory Roku Długa Grobla Do Studzienki Dolina Dwóch Jezior Dolina Potęgowska Domy Przy Tanecznej Dwa Tarasy Dziedziniec Energooszczędne Fregata Futura Apartamenty Galeon Gardenia Garnizon Habenda Hiszpańskie Hokejowa Horyzont Jabłoniowa (INPRO) Jabłoniowa (PB Kokoszki) Jabłoniowy Sad Jary Jasień Jasień Park Jaworzniaków Jednorożca (Wroński) Jelitkowo Jelitkowski Dwór Jezioro Jasień Jodłowy Park Kameralne Kamienica Francuska Kamienica Pod Wrzosem Kamienice Magellana Kamienice Nad Motławą Kamienice Nad Strzyżą Kamieniczki Akademickie Kartuska 26 Kazimierz Kiełpino Górne Klimaty Klukowo Kochanowskiego 39 Kolorowe Krokusowe Królewskie Wzgórze Kryształowe Kwartał Kamienic Laurowe Lawendowe Wzgórza Leszczynowe Lipce Łostowice Maciejka Maćkowy Marina Primore Matemblewo Migowskie Tarasy Mila Baltica Miłe Miłe Wzgórze Morena Park Morenova Morenowe Wzgórze Myśliwska 17 Myśliwska Park Myśliwski Stok Myśliwskie Nad Jarem Nad Jeziorem Nad Wodą Nadmorski Dwór Neptun Park Niedźwiednik Nova Oliva Nowa Letnica Nowa Osowa Nowator Nowe Osiedle Nowiec Nowy Horyzont Olimp (Kowale) Oliwa Park Optima Orle Gniazdo Orunia Górna Osowa II Osowa Wodnika Ostoja Myśliwska Pana Tadeusza Parkowe Wzgórze Piastów Pięciu Mostów Piotrkowska 27 Platinum Park Platynowa Pogodne Pohulanka PB Górski Polonica Południowe Pomarańczowe Promienne Przeróbka Przy Srebrnej Ptasia Quattro Towers R.S.M. Budowlani Reduta Żbik Rezydencja Marina Robyg Sarnia Dolina Słoneczna Dolina Słoneczna Morena Słoneczne Słoneczne Wzgórza Słoneczniki Smęgorzyno Srebrzysta Podkowa (Kowale) Stary Chełm Stylowe Szafarnia Szmaragdowe Wzgórze Szpora 7 Św. Wojciech Świerkowe Świętokrzyskie Świętokrzyskie (PB EKO) Świrskiego Trzy Dęby Trzy Żagle Ujeścisko Vivaldiego Wieża Leszka Białego Wieżycka Wieżycka Folwark Wiktorii Wilanowska Willa Wajdeloty Wiszące Ogrody Wolne Miasto Wróbla Staw Wzgórze Elizy Wzgórze Focha Wzgórze Magellana Za Słoneczną Bramą Zabornia Zabytkowa Współczesna Zakoniczyn Zapiecek Zielona Dolina Zielone Zielony Stok Złota Karczma

dzielnice Gdańska:

  Aniołki Brętowo Brzeźno Chełm Jasień Kokoszki Krakowiec-Górki Zachodnie Letnica Matarnia Młyniska Nowy Port Oliwa Olszynka Orunia-Św. Wojciech-Lipce Osowa Piecki-Migowo (Morena) Południe Przymorze (Małe i Wielkie) Rudniki Siedlce Stogi z Przeróbką Strzyża Suchanino Śródmieście VII Dwór Wrzeszcz Wyspa Sobieszewska Wzgórze Mickiewicza Zaspa (Młyniec i Rozstaje) Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

Forum Sopot

  

osiedla Sopotu:

  Aquarius Dolina Gołębiewska Grunwaldzka 93a Osiedle Marii Ludwiki Osiedle Mickiewicza Polana Świemirowska Przylesie Sopocka Rezydencja

dzielnice Sopotu:

  Brodwino Dolny Sopot Górny Sopot Kamienny Potok Karlikowo Świemirowo

Forum Gdynia

  

osiedla Gdyni:

  Albatros Altoria Apartamenty Altus Apartamenty Centrum Apartamenty Conrada Apartamenty Gdynia 3000 Apartamenty Na Polanie Baltic Villa Batorego 7 Bernadowo Cadena Park Chrobrego Columbus Demptowo Dolina Cisów Fikakowo Fort Forest Gdyńskie Gorczycowa 3 Horyzonty Gdyni Jantarowe Kamienica Bosmańska Kamienica Moderna Kasztanowa Kępa Redłowska Komandorskie Wzgórze Leśne Łanowa I Marco Polo Mistral Morskie Myśliwskie Tarasy Nad Kępą Nawigator Orłowska Bryza Parkowe Patio Róży Pomorska 57 Redłowska Kaskada Redłowski Stok Rezydencja Sokół Rezydencja Tarasy Sea Towers Shiraz Park Skłodowska 8 Skłodowskiej Sojowa Sokółka Sokółka Zielenisz Śniadeckich 4 Transatlantyk Uranowa Villa Spokojna Wiczlino Ogród Willa Nad Morzem Witawa Zacisze Leśne Zielona Dolina Zielone

dzielnice Gdyni:

  Babie Doły Chwarzno - Wiczlino Chylonia Cisowa Dąbrowa Działki Leśne Grabówek Kamienna Góra Karwiny Leszczynki Mały Kack Obłuże Oksywie Orłowo Pogórze Pustki Cisowskie - Demptowo Redłowo Śródmieście Wielki Kack Witomino (Radiostacja i Leśniczówka) Wzgórze Św. Maksymiliana

W REGIONIE:
Bytów Chojnice Gdańsk Gdynia Hel Jastarnia Kartuzy Kąty Rybackie Kolbudy Koleczkowo Kosakowo Kościerzyna Krynica Morska Kwidzyn Lębork Łeba Łęgowo Malbork Mierzeszyn Pruszcz Gdański Pszczółki Puck Reda Rotmanka Rumia Słupsk Sopot Starogard Gdański Straszyn Tczew Ustka Wejherowo Władysławowo Żukowo

      FORUM GDAŃSK     FORUM SOPOT     FORUM GDYNIA     FORUM PRUSZCZ GDAŃSKI     FORUM STRASZYN

    FILMY Gdańsk/Sopot/Gdynia      TRÓJMIEJSKA GALERIA      Co warto zobaczyć na świecie?

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama