portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Słoneczna Morena - sprawy osiedlowe » Forum » Ostrzegam potencjalnych klientów ROBYG Dewel. nr 1 w Polsce.
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Ostrzegam potencjalnych klientów ROBYG Dewel. nr 1 w Polsce.

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
samosMS 
   

Forum Ekspert


Dołączył: Nie Mar 22, 2015 15:02
Posty: 429
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Czw Maj 21, 2015 18:17    Temat postu: Re: Ostrzegam potencjalnych klientów ROBYG Dewel. nr 1 w Pol

Z tego co czytam, to wojna jeszcze przede mną. Ale żeby nie było, że wszyscy kupujący u Robyga popełnili błąd to powiem, że mi powiedzieli o rocznych opłatach wynikających z dzierżawy gruntu. Fakt, że musiałem o to zapytać, ale jednak Smile
DarioB 
   

VIP


Dołączył: Pon Lis 08, 2004 19:21
Posty: 525
Skąd: Zielonka

PostWysłany: Czw Maj 21, 2015 19:42    Temat postu: Re: Ostrzegam potencjalnych klientów ROBYG Dewel. nr 1 w Pol

exmati napisał:
Moim zdaniem warto o tym pisać i uświadamiać innych ludzi, którzy stoją jeszcze przed decyzją zakupu mieszkania. Najgorszą rzeczą dla dewelopera jest opinia ich klientów która może odstraszyć przyszłych klientów. Polecam np. dodawanie opinii na temat dewelopera na portalu trojmiasto.pl - już kilka ciekawych opinii tam jest... link tutaj Trójmiasto.pl - ROBYG

A ja polecam też media społecznościowe.
Moje komentarze bardzo ich zabolały, kto czyta forum wie w jakim temacie.
Na razie nie wytaczam armat Smile liczę na polubowne zakończenie.

_________________
www.DarioB.net
www.Lechia.net
exmati 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Wto Kwi 29, 2014 13:19
Posty: 232
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Maj 22, 2015 12:36    Temat postu: Re: Ostrzegam potencjalnych klientów ROBYG Dewel. nr 1 w Pol

DarioB napisał:
A ja polecam też media społecznościowe.
Moje komentarze bardzo ich zabolały, kto czyta forum wie w jakim temacie.
Na razie nie wytaczam armat liczę na polubowne zakończenie.

Ja się dopiero przygotowuję i myślę że na pewno ich zaboli to co zrobię, a na pewno trochę popsuje opinie na ich temat... "Developer nr 1 w Polsce" będzie deweloper nr 1 ale w gorszym tego słowa znaczeniu Wink
Nie należę do osób które tak łatwo odpuszczają, a skoro nie potrafią w żaden sposób pójść na ugodę to już ich problem Very Happy
zdzichuBG 
   

VIP


Dołączył: Sob Maj 22, 2010 22:03
Posty: 1014
Skąd: GLW

PostWysłany: Sob Maj 23, 2015 13:19    Temat postu: Re: Ostrzegam potencjalnych klientów ROBYG Dewel. nr 1 w Polsce.

exmati napisał:
Moim zdaniem warto o tym pisać i uświadamiać innych ludzi, którzy stoją jeszcze przed decyzją zakupu mieszkania. Najgorszą rzeczą dla dewelopera jest opinia ich klientów która może odstraszyć przyszłych klientów.

To niestety nie jest prawda. „Przeboje” z R. są od pięciu lat, a ludzie dalej kupują mieszkania. A potem zdziwienie, że coś jest nie tak, mimo że na forum już lata temu było ostrzeżenie.
pessos855 
   

Stały bywalec


Wiek: 38
Dołączył: Śro Gru 19, 2012 19:34
Posty: 61
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sob Maj 23, 2015 16:16    Temat postu: Re: Ostrzegam potencjalnych klientów ROBYG Dewel. nr 1 w Pol

Na szczęście znaczna większość mieszkańców jest zadowolona z zakupu tutaj mieszkania. I zachęcam te osoby zadowolone też do udziału na forum aby nie było, że faktycznie zakup mieszkania w Robyq to błąd życia ...czy faktycznie tak uważacie ? Bo dość ostre macie oceny w mojej opinii jak na te drobnostki, które są drobnymi niuansami.
Ramysz 
   

Forumowicz


Wiek: 43
Dołączył: Pią Lis 13, 2009 12:58
Posty: 135
Skąd: Gdańsk - Morena

PostWysłany: Nie Maj 24, 2015 10:04    Temat postu: Re: Ostrzegam potencjalnych klientów ROBYG Dewel. nr 1 w Polsce.

pessos855 napisał:
Na szczęście znaczna większość mieszkańców jest zadowolona z zakupu tutaj mieszkania. I zachęcam te osoby zadowolone też do udziału na forum aby nie było, że faktycznie zakup mieszkania w Robyq to błąd życia ...czy faktycznie tak uważacie ? Bo dość ostre macie oceny w mojej opinii jak na te drobnostki, które są drobnymi niuansami.

Zgadzam się z przedmówcą - niestety fora internetowe mają to do siebie, że często wylewa się na nich hektolitry żółci - czasami bardziej a czasami mniej uzasadnionej.
Ja też już tu mieszkam - co prawda dopiero od tygodnia, ale zarówno przed zakupem jak i po nim kontakt z deweloperem mam b. dobry. Odbiór też jak należy - wywiązali się bezbłędnie i czasowo ze wszystkich poprawek wynikających z drobnych usterek, takich jak wymiana uszczerbionej szyby, regulacja drzwi, etc. Zmian aranżacyjnych także dopełnili więc powodów do psioczenia naprawdę nie mam żadnych.
No i po co to napisałem? - teraz tylko czekać na wpisy, że razem z Pessos855 pracujemy dla Robyga Very Happy
Pozdrawiam Smile
exmati 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Wto Kwi 29, 2014 13:19
Posty: 232
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Maj 25, 2015 9:09    Temat postu: Re: Ostrzegam potencjalnych klientów ROBYG Dewel. nr 1 w Pol

Na pewno są i osoby które są zadowolone i oby takich jak najwięcej. Nie będę oceniał kto jest pracownikiem Robyga kto nie bo to każdy może sobie sam ocenić. Ja natomiast wolę napisać co mnie spotkało aby przyszli klienci Robyga mogli się przed tym zabezpieczyć i nie przechodzić przez tyle nieprzyjemności i problemów...
Na pewno nie można wierzyć pracownikom Robyga w to co mówią. Ja miałem zarezerwowane mieszkanie z miejscem postojowym i komórką, załatwiałem formalności związane z kredytem itp. a po przyjściu do Robyga z informacją że możemy dopinać formalności okazało się że wszystkie komórki zostały sprzedane Shocked mimo że cały czas miałem zarezerwowaną dla mnie Confused Gdy już się z tym po jakimś czasie pogodziłem to okazało się że komórki nadal były i nadal są w sprzedaży Exclamation a deweloper w dalszym ciągu kategorycznie odmawia ich sprzedaży! Stanowisko mają takie ze te komórki są przeznaczone tylko dla nowych klientów! Już nie zależy im na obecnych, żeby mieli o nich dobrą opinię tylko wolą mieć haczyk na kolejnego klienta żeby go złapać i dać np. gratis komórkę! Mimo wielu pism, rozmów nie udało się dojść do porozumienia... (nawet po rozmowach z Panią Anną Wojciechowską - dyr. oddziału gdańskiego o której nie będę się rozpisywał bo szkoda czasu, ale możecie się podpytać nawet pracowników Robyga jakie mają o niej zdanie Wink oraz Panem Okońskim).

Niestety klient złapany który już podpisał z nimi umowę w ogóle się dla nich nie liczy. Wniosek dla przyszłych klientów: proście o wszystko na piśmie, ale podchodźcie do tego i tak ostrożnie bo niestety Robyg potrafi się wszystkiego wyprzeć, nawet tego na piśmie...

Na szczęście mam znajomych w mediach które podjęły się tematu i zajmą się tą sprawą Very Happy

A jeszcze jeżeli chodzi o usterki to na ich usunięcie czekam już ponad 2 miesiące...
pavel_pl 
   

Forumowicz


Wiek: 44
Dołączył: Pią Lis 28, 2014 19:52
Posty: 139
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Pon Maj 25, 2015 9:45    Temat postu: Re: Ostrzegam potencjalnych klientów ROBYG Dewel. nr 1 w Pol

Ja generalnie jestem zadowolony i napewno poleciłbym to osiedle (nie tylko wrogowi Smile). Jednak tak jak mówi poprzednik: nie wierzcie im na słowo i jak coś obiecują - żądajcie tego na piśmie. Ja niestety uwierzyłem w zapewnienia, że będzie duży parking dla gości i szlaban na drodze wzdłuż S1 i S9 (chociaż akurat to może się sprawdzi...).
tynka158 
   

Zaawansowany Forumowicz


Dołączył: Sob Lut 28, 2015 23:01
Posty: 329
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Pon Maj 25, 2015 13:36    Temat postu: Re: Ostrzegam potencjalnych klientów ROBYG Dewel. nr 1 w Pol

pessos855 napisał:
Na szczęście znaczna większość mieszkańców jest zadowolona z zakupu tutaj mieszkania. I zachęcam te osoby zadowolone też do udziału na forum aby nie było, że faktycznie zakup mieszkania w Robyq to błąd życia ...czy faktycznie tak uważacie ? Bo dość ostre macie oceny w mojej opinii jak na te drobnostki, które są drobnymi niuansami.



Jeśli dla Ciebie naliczanie odsetek za jakieś wyimaginowane opóźnienia i walka o kilka tysięcy złotych nadpłaty to drobny niuans to faktycznie... Kto by się tam przejmował drobnostkami? Smile Jeśli śpisz na pieniądzach to spoko, nawet chwilowo takim ludziom zazdroszczę Smile Dla mnie typowa próba "oskubania" klienta - bo nie wierzę, że i doradca finansowy i całe to grono audytu i wszystkich podejmowaczy decyzji się pomylili. Skoro na wszystkie decyzje czeka się tyle czasu. Smile Burdel w papierach? Ale żeby aż tak? Smile To niech ktoś spróbuje w drugą stronę Smile

Przecież z racji tego, że się nam osiedle, układ mieszkań, lokalizacja, place zabaw, zieleń, okolica, cena, jakość prezentowanych mieszkań i sprawny odbiór podobały, a nawet wstępne rozmowy i pierwsze kroki do momentu podpisania umowy, negocjacje, zapewnienia, zdecydowaliśmy się na zakup mieszkania tutaj, to tragedii nie ma i to wszystko nadal jest ok, ale to co dzieje się potem to już inna baja. Zawsze myślałam, że zakup mieszkania, który jednak często się nie zdarza (u niektórych tylko raz w życiu) i który jest związany mimo wszystko z radością, dość znaczącą zmianą w życiu i ważną decyzją, czasami też wielkim wysiłkiem, aby to wszystko mieć i potem utrzymać, urządzić i się zadomowić - będzie miłym wydarzeniem. Naprawdę się starałam, ale no nie dało się, normalnie się nie dało.. tym cieszyć.
milenn 
   

Bywalec


Dołączył: Wto Sty 06, 2015 21:00
Posty: 43
Skąd: Gdańsk Piecki Migowo

PostWysłany: Pon Maj 25, 2015 13:42    Temat postu: Re: Ostrzegam potencjalnych klientów ROBYG Dewel. nr 1 w Pol

Również jak na razie jestem zadowolona z zakupu mieszkania. Do tej pory wszystkie zgłoszone usterki zostały poprawione (szyby w oknach porysowane, brak pionu na jednej ze ścian, nie działający domofon i dzwonek do drzwi. Koleżanka szukała mieszkania. Poleciłam im Robyg z czystym sumieniem i też się zdecydowali Smile także będziemy sąsiadkami Smile)

Też zapłaciliśmy sporo za zmiany aranżacyjne, przenieśliśmy grzejnik na inną ścianę, na której on się nie mieścił (tylko grzejnik pionowy się mieści) i Robyg uznał, że ani nie odda nam pieniędzy ani nie da nam grzejnika. Całe szczęście całą sprawę zmian aranżacyjnych ustalaliśmy mailowo, więc mieliśmy potwierdzenie, że nie rezygnujemy z grzejnika, tylko ma zostać wykonane przyłącze, a grzejnik postawiony obok ( można go np. sprzedać). Czekamy na dostarczenie grzejnika przez Robyg.

Dlatego warto wszystkie ustalenia mieć na piśmie.
DarioB 
   

VIP


Dołączył: Pon Lis 08, 2004 19:21
Posty: 525
Skąd: Zielonka

PostWysłany: Pon Maj 25, 2015 13:47    Temat postu: Re: Ostrzegam potencjalnych klientów ROBYG Dewel. nr 1 w Pol

milenn napisał:
Czekamy na dostarczenie grzejnika przez Robyg.

Jak im tak zależy na grzejnikach mogę 2 sztuki im odsprzedać Smile

_________________
www.DarioB.net
www.Lechia.net
Kolo12 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pią Sty 12, 2018 22:15
Posty: 14
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto Sty 30, 2018 23:42    Temat postu: Re: Ostrzegam potencjalnych klientów ROBYG Dewel. nr 1 w Pol

Piszę bo może komuś sie te informacje przydadzą . Otóż byłem zainteresowany zakupem mieszkania w budynku R3 . Spotkałem się ze sprzedawacą chyba Paweł miał na imię . Mieszkanie chciałem kupić , zarezerwowałem ale pan sprzedawca mi powiedział ,że przede mną jest 3 innych z rezerwacją i on musi się dowiedziec czy oni kupują . Zaczął mi bardzo mętnie tłumaczyć ,że te osoby muszą przecież sprawdzić zdolność kredytową ( od kiedy ktoś zabiera się za zakup mieszkania nie wiedząc za ile może je kupić na kredyt, od kiedy robi się to w 3 dni ???) Dodam ,że przy cenie ponad 500 tyś zaoferował mi łaskawie 13 tyś zniżki , nic tylko brać bo przecież to dar od Boga jak tych 3 przede mną nie kupi, zakup życia mi się trafił ? W końcu zrezygnowałem bo cwaniak myślał ,że trafił na frajera ,który nie widzi co się dzieje . Otoż minęło kilka tygodni a mieszkanie dalej jest na sprzedaż Smile Mam więc wierzyć ,że tych troje przede mną się rozmyślło ? Nie . Ich nigdy nie było a cwaniak , naganiacz próbował mi wmówić ,że oto taka okazja mi się trafiła. Co do tej okazji to cóż . Doszedłem ( bo w necie nic nie ginie ) ,że w październiku 2017 to samo mieszakanie było za 440 tyś , dziś jest za 513 tyś !!!Stalo wtedy i stoi dalej , bo szukają idioty. To samo zapewne dotyczy cen pozostałych mieszkań na Morenovej i nie tylko. Drugą kwestią jest plac przy osiedlu na którym jest hurtowania motoryzacyjna . Czy nie dokuczają wam dostawy Tirem 2-3 razy w tyg ,które zawsze odbywają się w nocy ? Trąbienie po nocach jak to miało miejsce kilka dni temu a opisane w grupie na fejsie ? To jeszcze nic. Otóż dowiedziałem się ,że Robyg już 8 lat temu chciał ten teren odkupić od właściciela ale padło nie . A dlaczego ? Bo jest tam plan wybudowania porządnej hurtowni ( to co jest teraz to nic ). Skąd to wiem ? Okazalo się ,że mój kumpel zna syna właściciela placu i dlatego przestrzegł mnie przed zakupem tej miny. Właściciel już sprzedał plac przy Rakoczego dilerowi Forda ze Starogardu i to jest piwerwszy etap. Podobno też się dogadali z Robygiem ,że ten budowy hurtowni nie rozpocznie dopóki nie sprzedadzą wszystkich mieszkań na Morenovej no bo by przecież musieli opuścić ceny . Wiem ,że tych ,którzy kupili to wnerwi ale może też komuś pomoże .
ParolSM 
   

VIP


Dołączył: Wto Sie 23, 2016 14:57
Posty: 589
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Śro Sty 31, 2018 8:32    Temat postu: Re: Ostrzegam potencjalnych klientów ROBYG Dewel. nr 1 w Pol

Ja tam po stokroć wolę największą nawet hurtownię niż kolejne bloki. Z jednego jedynego powodu: nowe bloki = więcej parkowania gdzie popadnie.

Jednego nie rozumiem tylko: czemu się oburzasz na wzrost ceny mieszkania? Jak bułki w sklepie podrożeją też się bulwersujesz?
Kolo12 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pią Sty 12, 2018 22:15
Posty: 14
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Śro Sty 31, 2018 10:24    Temat postu: Re: Ostrzegam potencjalnych klientów ROBYG Dewel. nr 1 w Pol

ParolSM napisał:
Ja tam po stokroć wolę największą nawet hurtownię niż kolejne bloki. Z jednego jedynego powodu: nowe bloki = więcej parkowania gdzie popadnie.

Jednego nie rozumiem tylko: czemu się oburzasz na wzrost ceny mieszkania? Jak bułki w sklepie podrożeją też się bulwersujesz?


A do hurtowni to będą ludzie tramwajami przyjeżdzać ? Na co się oburzam to moja sprawa , nie muszę tego nikomu tłumaczyć zwłaszcza komuś kto nie rozumie że :

1 mieszkanie to nie bułka
2 Robyg dokonał podwyżki o 20 %
3 nieuczciwie traktują klientów
ParolSM 
   

VIP


Dołączył: Wto Sie 23, 2016 14:57
Posty: 589
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Śro Sty 31, 2018 10:31    Temat postu: Re: Ostrzegam potencjalnych klientów ROBYG Dewel. nr 1 w Pol

1. mieszkanie to nie bułka a babcia to nie dziadek. Towar to towar co za różnica ile kosztuje, jak się cena nie podoba to nie kupujesz.
2. Nie Ty kupisz to ktoś inny, ceny dyktuje rynek.
3. Czemu tak twierdzisz? Bo kupując mieszkanie nie patrzysz w plany zagospodarowania i przeznaczenie sąsiednich działek?
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Gdańsk

  

osiedla Gdańska:

  2 Potoki 3 Kolory Albatross Towers Alfa Park Ambasador Angielska Grobla Apartamenty Nadmorskie Apartamenty Przy Plaży Arkońska Astra Park Atrium Gdańskie Audiopolis Aura Gdańsk Avalon Awiator Bajkowy Park Baltic Center Barbakan Biskupia Górka Błękitna Kaskada Braci Majewskich Brętowska Brama Browar Gdański Brzozowy Park Budowlani Casa Patrizia Castilla (Kowale) Centralpark Chabrowe Chmielna Park Cieszynka City Park Copernicus Cytrusowe Czterobloki Cztery Kąty Cztery Oceany Cztery Pory Roku Długa Grobla Do Studzienki Dolina Dwóch Jezior Dolina Potęgowska Domy Przy Tanecznej Dwa Tarasy Dziedziniec Energooszczędne Fregata Futura Apartamenty Galeon Gardenia Garnizon Habenda Hiszpańskie Hokejowa Horyzont Jabłoniowa (INPRO) Jabłoniowa (PB Kokoszki) Jabłoniowy Sad Jary Jasień Jasień Park Jaworzniaków Jednorożca (Wroński) Jelitkowo Jelitkowski Dwór Jezioro Jasień Jodłowy Park Kameralne Kamienica Francuska Kamienica Pod Wrzosem Kamienice Magellana Kamienice Nad Motławą Kamienice Nad Strzyżą Kamieniczki Akademickie Kartuska 26 Kazimierz Kiełpino Górne Klimaty Klukowo Kochanowskiego 39 Kolorowe Krokusowe Królewskie Wzgórze Kryształowe Kwartał Kamienic Laurowe Lawendowe Wzgórza Leszczynowe Lipce Łostowice Maciejka Maćkowy Marina Primore Matemblewo Migowskie Tarasy Mila Baltica Miłe Miłe Wzgórze Morena Park Morenova Morenowe Wzgórze Myśliwska 17 Myśliwska Park Myśliwski Stok Myśliwskie Nad Jarem Nad Jeziorem Nad Wodą Nadmorski Dwór Neptun Park Niedźwiednik Nova Oliva Nowa Letnica Nowa Osowa Nowator Nowe Osiedle Nowiec Nowy Horyzont Olimp (Kowale) Oliwa Park Optima Orle Gniazdo Orunia Górna Osowa II Osowa Wodnika Ostoja Myśliwska Pana Tadeusza Parkowe Wzgórze Piastów Pięciu Mostów Piotrkowska 27 Platinum Park Platynowa Pogodne Pohulanka PB Górski Polonica Południowe Pomarańczowe Promienne Przeróbka Przy Srebrnej Ptasia Quattro Towers R.S.M. Budowlani Reduta Żbik Rezydencja Marina Robyg Sarnia Dolina Słoneczna Dolina Słoneczna Morena Słoneczne Słoneczne Wzgórza Słoneczniki Smęgorzyno Srebrzysta Podkowa (Kowale) Stary Chełm Stylowe Szafarnia Szmaragdowe Wzgórze Szpora 7 Św. Wojciech Świerkowe Świętokrzyskie Świętokrzyskie (PB EKO) Świrskiego Trzy Dęby Trzy Żagle Ujeścisko Vivaldiego Wieża Leszka Białego Wieżycka Wieżycka Folwark Wiktorii Wilanowska Willa Wajdeloty Wiszące Ogrody Wolne Miasto Wróbla Staw Wzgórze Elizy Wzgórze Focha Wzgórze Magellana Za Słoneczną Bramą Zabornia Zabytkowa Współczesna Zakoniczyn Zapiecek Zielona Dolina Zielone Zielony Stok Złota Karczma

dzielnice Gdańska:

  Aniołki Brętowo Brzeźno Chełm Jasień Kokoszki Krakowiec-Górki Zachodnie Letnica Matarnia Młyniska Nowy Port Oliwa Olszynka Orunia-Św. Wojciech-Lipce Osowa Piecki-Migowo (Morena) Południe Przymorze (Małe i Wielkie) Rudniki Siedlce Stogi z Przeróbką Strzyża Suchanino Śródmieście VII Dwór Wrzeszcz Wyspa Sobieszewska Wzgórze Mickiewicza Zaspa (Młyniec i Rozstaje) Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

Forum Sopot

  

osiedla Sopotu:

  Aquarius Dolina Gołębiewska Grunwaldzka 93a Osiedle Marii Ludwiki Osiedle Mickiewicza Polana Świemirowska Przylesie Sopocka Rezydencja

dzielnice Sopotu:

  Brodwino Dolny Sopot Górny Sopot Kamienny Potok Karlikowo Świemirowo

Forum Gdynia

  

osiedla Gdyni:

  Albatros Altoria Apartamenty Altus Apartamenty Centrum Apartamenty Conrada Apartamenty Gdynia 3000 Apartamenty Na Polanie Baltic Villa Batorego 7 Bernadowo Cadena Park Chrobrego Columbus Demptowo Dolina Cisów Fikakowo Fort Forest Gdyńskie Gorczycowa 3 Horyzonty Gdyni Jantarowe Kamienica Bosmańska Kamienica Moderna Kasztanowa Kępa Redłowska Komandorskie Wzgórze Leśne Łanowa I Marco Polo Mistral Morskie Myśliwskie Tarasy Nad Kępą Nawigator Orłowska Bryza Parkowe Patio Róży Pomorska 57 Redłowska Kaskada Redłowski Stok Rezydencja Sokół Rezydencja Tarasy Sea Towers Shiraz Park Skłodowska 8 Skłodowskiej Sojowa Sokółka Sokółka Zielenisz Śniadeckich 4 Transatlantyk Uranowa Villa Spokojna Wiczlino Ogród Willa Nad Morzem Witawa Zacisze Leśne Zielona Dolina Zielone

dzielnice Gdyni:

  Babie Doły Chwarzno - Wiczlino Chylonia Cisowa Dąbrowa Działki Leśne Grabówek Kamienna Góra Karwiny Leszczynki Mały Kack Obłuże Oksywie Orłowo Pogórze Pustki Cisowskie - Demptowo Redłowo Śródmieście Wielki Kack Witomino (Radiostacja i Leśniczówka) Wzgórze Św. Maksymiliana

W REGIONIE:
Bytów Chojnice Gdańsk Gdynia Hel Jastarnia Kartuzy Kąty Rybackie Kolbudy Koleczkowo Kosakowo Kościerzyna Krynica Morska Kwidzyn Lębork Łeba Łęgowo Malbork Mierzeszyn Pruszcz Gdański Pszczółki Puck Reda Rotmanka Rumia Słupsk Sopot Starogard Gdański Straszyn Tczew Ustka Wejherowo Władysławowo Żukowo

      FORUM GDAŃSK     FORUM SOPOT     FORUM GDYNIA     FORUM PRUSZCZ GDAŃSKI     FORUM STRASZYN

    FILMY Gdańsk/Sopot/Gdynia      TRÓJMIEJSKA GALERIA      Co warto zobaczyć na świecie?

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama