portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Słoneczna Morena - sprawy osiedlowe » Forum » Paczkomat na ul. Lema
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Paczkomat na ul. Lema

Idź do strony Poprzednia    1, 2     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
ParolSM 
   

VIP


Dołączył: Wto Sie 23, 2016 14:57
Posty: 589
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Śro Lut 07, 2018 11:04    Temat postu: Re: Paczkomat na ul. Lema

lusiblanka napisał:
No i co z tego, że jest paczkomat koło Galerii Morena? Inne o wiele mniejsze osiedla mają nawet po dwa paczkomaty. Na ul. Myśliwskiej także są dwa, to niby dlaczego na takich dużych osiedlach jak nasze do tej pory nie ma nawet ani jednego paczkomatu?


Bo ulica Myśliwska jest 30 razy dłuższa od ulicy Lema ? Bo na Myśliwskiej jest kilka/naście różnych osiedli i mieszka pewnie z 5 razy więcej ludzi? Bo nie mają wielkiego paczkomatu w galerii po drugiej stronie ulicy?

U nas na osiedlu wydaje mi się, że po prostu nie ma miejsca na taki paczkomat, no bo gdzie on miałby stać? Wszędzie na parterach są mieszkania i gdziekolwiek by tego nie postawić komuś nie będzie się podobało - dodajcie do tego przynajmniej raz dziennie parkowanie busa Inpostu a w święta kilku samochodów i kolejki ludzi do nich. No i parkowanie na waszych zewnętrznych miejscach - bo ja tylko na chwilę do paczkomatu...

Przedsmak już niedługo - jak Robyg otworzy pawilony handlowe i na 100% będzie tam jakaś biedronka Wink
lusiblanka 
   

Bywalec


Wiek: 37
Dołączył: Sob Sie 12, 2017 7:08
Posty: 29
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Śro Lut 07, 2018 11:38    Temat postu: Re: Paczkomat na ul. Lema

ParolSM napisał:
lusiblanka napisał:
No i co z tego, że jest paczkomat koło Galerii Morena? Inne o wiele mniejsze osiedla mają nawet po dwa paczkomaty. Na ul. Myśliwskiej także są dwa, to niby dlaczego na takich dużych osiedlach jak nasze do tej pory nie ma nawet ani jednego paczkomatu?


Bo ulica Myśliwska jest 30 razy dłuższa od ulicy Lema ? Bo na Myśliwskiej jest kilka/naście różnych osiedli i mieszka pewnie z 5 razy więcej ludzi? Bo nie mają wielkiego paczkomatu w galerii po drugiej stronie ulicy?

U nas na osiedlu wydaje mi się, że po prostu nie ma miejsca na taki paczkomat, no bo gdzie on miałby stać? Wszędzie na parterach są mieszkania i gdziekolwiek by tego nie postawić komuś nie będzie się podobało - dodajcie do tego przynajmniej raz dziennie parkowanie busa Inpostu a w święta kilku samochodów i kolejki ludzi do nich. No i parkowanie na waszych zewnętrznych miejscach - bo ja tylko na chwilę do paczkomatu...

Przedsmak już niedługo - jak Robyg otworzy pawilony handlowe i na 100% będzie tam jakaś biedronka Wink


Ale Ty pieprzysz głupoty za przeproszeniem....
Po pierwsze paczkomat można postawić gdzieś na ul. Lema np. przy skrócie, który prowadzi do Galerii Morena i w dodatku tam nie ma żadnych miejsc zewnętrznych.

Po drugie żadnej biedronki ani lidla itp nie będzie! Będzie piekarnia, warzywniak, stomatolog i coś tam jeszcze. Ale żaden taki market tam nie powstanie.

Po trzecie skoro będą pawilony to niby dlaczego nie miałoby być paczkomatu? Sorry ale to taki dla mnie zaścianek, że dwa duże osiedla nie mają swojego paczkomatu gdzie inne osiedla mniejsze od nas mają!

Jak tak bardzo to Tobie przeszkadza, to zrób jakiś protest, żeby pawilony też nie powstały...
ParolSM 
   

VIP


Dołączył: Wto Sie 23, 2016 14:57
Posty: 589
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Śro Lut 07, 2018 12:04    Temat postu: Re: Paczkomat na ul. Lema

lusiblanka napisał:

Po pierwsze paczkomat można postawić gdzieś na ul. Lema np. przy skrócie, który prowadzi do Galerii Morena i w dodatku tam nie ma żadnych miejsc zewnętrznych.


To już nie jest teren osiedla - temat mówi o paczkomacie przy Lema 12 i tejże lokalizacji wskazanej w linku do strony inpostu a nie o skrócie, który jest naprzeciwko budynku i jest zupełnie inną działką

lusiblanka napisał:

Po drugie żadnej biedronki ani lidla itp nie będzie! Będzie piekarnia, warzywniak, stomatolog i coś tam jeszcze. Ale żaden taki market tam nie powstanie.


A wiesz to skąd? Lokali tam na oko jest ze 20 plus jeszcze w środku przestrzeń. Może jakiś mały zakładzik o market? Wink

lusiblanka napisał:

Po trzecie skoro będą pawilony to niby dlaczego nie miałoby być paczkomatu? Sorry ale to taki dla mnie zaścianek, że dwa duże osiedla nie mają swojego paczkomatu gdzie inne osiedla mniejsze od nas mają!

Jak tak bardzo to Tobie przeszkadza, to zrób jakiś protest, żeby pawilony też nie powstały...


Brak paczkomatu wyznacznikiem zaściankowości osiedla - ciekawe, ciekawe Smile Nigdzie nie napisałem że mi przeszkadza tylko że nie widzę na niego miejsca na naszym osiedlu i pokazuję wady jego postawienia, nie ma to nic wspólnego z tym czy mi się podoba czy nie Smile
lusiblanka 
   

Bywalec


Wiek: 37
Dołączył: Sob Sie 12, 2017 7:08
Posty: 29
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Śro Lut 07, 2018 12:16    Temat postu: Re: Paczkomat na ul. Lema

Po pierwsze lokalizację dokładną i tak sam in post bedzie wybierał, ponieważ ja zaznaczyłam ul. Lema 12 a tak naprawdę to jest tylko orientacyjna lokalizacja. Nie wiadomo do kogo należy działka itp. InPost sam będzie weryfikował w którym dokładnie miejscu będzie mógł postawić paczkomat.


A skąd Ty na 100% możesz być pewny, że market powstanie? I nie mam tutaj na myśli małych żabek, fresha itp. Ja mam informacje pewne od samego źródła.


Może tylko Ty nie widzisz miejsca na postawienie paczkomatu. Ja jakoś widzę mnóstwo miejsc aby on mógł się pojawić.
ParolSM 
   

VIP


Dołączył: Wto Sie 23, 2016 14:57
Posty: 589
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Śro Lut 07, 2018 12:29    Temat postu: Re: Paczkomat na ul. Lema

lusiblanka napisał:
A skąd Ty na 100% możesz być pewny, że market powstanie? I nie mam tutaj na myśli małych żabek, fresha itp. Ja mam informacje pewne od samego źródła.


Nie napisałem że jestem pewny tylko że mogę się założyć że tak będzie Smile Skoro masz informacje z pewnego źródła to nam napisz co tam dokłądnie będzie - na razie napisałaś/eś o 3 lokalach, co w pozostałych ~20? Smile

A akurat sprawdzić można do kogo należy działka koło przychodni i ścieżka Very Happy


Ostatnio zmieniony przez ParolSM dnia Wed Feb 07, 2018 12:34, liczba edycji: 1
MarcinoMagda 
   

Forumowicz


Wiek: 37
Dołączył: Śro Paź 02, 2013 19:29
Posty: 184
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Śro Lut 07, 2018 12:31    Temat postu: Re: Paczkomat na ul. Lema

Na tym forum to chyba zawsze coś komuś przeszkadza Smile

Jakby miała powstać fontanna, która wyrzuca z siebie sztabki złota to pewnie też ktoś miałby swoje gorzkie żale - a dlaczego nie diamenty, a że złoto ostatnio poszło w dół, itd.
ParolSM 
   

VIP


Dołączył: Wto Sie 23, 2016 14:57
Posty: 589
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Śro Lut 07, 2018 12:34    Temat postu: Re: Paczkomat na ul. Lema

MarcinoMagda napisał:
Na tym forum to chyba zawsze coś komuś przeszkadza Smile

Jakby miała powstać fontanna, która wyrzuca z siebie sztabki złota to pewnie też ktoś miałby swoje gorzkie żale - a dlaczego nie diamenty, a że złoto ostatnio poszło w dół, itd.


albo bitkojny! Very Happy
lucashammet 
   

Forum Ekspert


Dołączył: Sob Maj 25, 2013 21:01
Posty: 480
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Śro Lut 07, 2018 12:59    Temat postu: Re: Paczkomat na ul. Lema

MarcinoMagda napisał:
Jakby miała powstać fontanna, która wyrzuca z siebie sztabki złota to pewnie też ktoś miałby swoje gorzkie żale - a dlaczego nie diamenty, a że złoto ostatnio poszło w dół, itd.


Albo, że za głośno Razz
A swoją drogą Inwest Komfort ma takie skargi od ludzi Razz
ifarrafi 
   

Zaawansowany Forumowicz


Wiek: 34
Dołączył: Pon Kwi 27, 2015 18:47
Posty: 376
Skąd: Gdańsk Słoneczna Morena

PostWysłany: Śro Lut 07, 2018 14:11    Temat postu: Re: Paczkomat na ul. Lema

Ludzie weźta się ogarnijta, czemu się kłócita?
Naturalne jest to, że InPost jak zobaczy kropkę, na która zagłosowało najwięcej ludzi, to nie postawi paczkomatu w tejże kropce, komuś na głowie lub w ogródku, tudzież w sypialni. Znajdzie pewnie miejsce najtańsze do dzierżawy/wykupu i tam też postawi. Wątpię, żeby postawił paczkomat na prywatnym osiedlu, gdzie nie ma miejsc parkingowych ogólnodostępnych, więc tym się nie martwcie. Ale już obok Fresha aktualnego, albo pod budynkami W1/W2 przy albo w naszym mini-centrum handlowo-przemysłowym, które niebawem powstanie, jest to wykonalne.

Temat powstał, żeby powiadomić sąsiadów, że jest możliwość głosowania na paczkomat na naszym osiedlu. Ot co, więc darujcie sobie kłótnie, bo do niczego one nie prowadzą.

_________________
-----------------
Mieszkaniec S6
Aleks.1 
   

Zaglądajacy


Wiek: 32
Dołączył: Czw Sty 04, 2018 1:11
Posty: 13
Skąd: Gdańsk Morenova

PostWysłany: Śro Lut 07, 2018 14:36    Temat postu: Re: Paczkomat na ul. Lema

W którym miejscu powstaje to mini centrum/pawilony? Jest gdzieś informacja na ten temat?
ifarrafi 
   

Zaawansowany Forumowicz


Wiek: 34
Dołączył: Pon Kwi 27, 2015 18:47
Posty: 376
Skąd: Gdańsk Słoneczna Morena

PostWysłany: Śro Lut 07, 2018 14:39    Temat postu: Re: Paczkomat na ul. Lema

Aleks.1 napisał:
W którym miejscu powstaje to mini centrum/pawilony? Jest gdzieś informacja na ten temat?


Tak. Masz to na mapce całej inwestycji nowej części osiedla.
Dokładnie pod 18-piętrowymi blokami W1/W2 będzie do 1-piętra skwer, łączący te dwa bloki 18-piętrowe, gdzie będzie całe to centrum, na poziomie +1, czyli nad tym centrum usługowy maja być miejsca parkingowe oraz place zabaw.

_________________
-----------------
Mieszkaniec S6
Gosia_SM 
   

Początkujacy


Wiek: 33
Dołączył: Nie Lis 26, 2017 16:50
Posty: 6
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Śro Lut 07, 2018 16:48    Temat postu: Re: Paczkomat na ul. Lema

Sklepy będą tylko na parterze więc nie będzie żadnego centrum handlowego. Na poziomie +1 będzie strefa wyłącznie dla mieszkańców W1 i W2 gdzie ma być plac zabaw i strefa relaksu czy coś takiego. Żadnych parkingów tam nie będzie.
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzednia    1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Gdańsk

  

osiedla Gdańska:

  2 Potoki 3 Kolory Albatross Towers Alfa Park Ambasador Angielska Grobla Apartamenty Nadmorskie Apartamenty Przy Plaży Arkońska Astra Park Atrium Gdańskie Audiopolis Aura Gdańsk Avalon Awiator Bajkowy Park Baltic Center Barbakan Biskupia Górka Błękitna Kaskada Braci Majewskich Brętowska Brama Browar Gdański Brzozowy Park Budowlani Casa Patrizia Castilla (Kowale) Centralpark Chabrowe Chmielna Park Cieszynka City Park Copernicus Cytrusowe Czterobloki Cztery Kąty Cztery Oceany Cztery Pory Roku Długa Grobla Do Studzienki Dolina Dwóch Jezior Dolina Potęgowska Domy Przy Tanecznej Dwa Tarasy Dziedziniec Energooszczędne Fregata Futura Apartamenty Galeon Gardenia Garnizon Habenda Hiszpańskie Hokejowa Horyzont Jabłoniowa (INPRO) Jabłoniowa (PB Kokoszki) Jabłoniowy Sad Jary Jasień Jasień Park Jaworzniaków Jednorożca (Wroński) Jelitkowo Jelitkowski Dwór Jezioro Jasień Jodłowy Park Kameralne Kamienica Francuska Kamienica Pod Wrzosem Kamienice Magellana Kamienice Nad Motławą Kamienice Nad Strzyżą Kamieniczki Akademickie Kartuska 26 Kazimierz Kiełpino Górne Klimaty Klukowo Kochanowskiego 39 Kolorowe Krokusowe Królewskie Wzgórze Kryształowe Kwartał Kamienic Laurowe Lawendowe Wzgórza Leszczynowe Lipce Łostowice Maciejka Maćkowy Marina Primore Matemblewo Migowskie Tarasy Mila Baltica Miłe Miłe Wzgórze Morena Park Morenova Morenowe Wzgórze Myśliwska 17 Myśliwska Park Myśliwski Stok Myśliwskie Nad Jarem Nad Jeziorem Nad Wodą Nadmorski Dwór Neptun Park Niedźwiednik Nova Oliva Nowa Letnica Nowa Osowa Nowator Nowe Osiedle Nowiec Nowy Horyzont Olimp (Kowale) Oliwa Park Optima Orle Gniazdo Orunia Górna Osowa II Osowa Wodnika Ostoja Myśliwska Pana Tadeusza Parkowe Wzgórze Piastów Pięciu Mostów Piotrkowska 27 Platinum Park Platynowa Pogodne Pohulanka PB Górski Polonica Południowe Pomarańczowe Promienne Przeróbka Przy Srebrnej Ptasia Quattro Towers R.S.M. Budowlani Reduta Żbik Rezydencja Marina Robyg Sarnia Dolina Słoneczna Dolina Słoneczna Morena Słoneczne Słoneczne Wzgórza Słoneczniki Smęgorzyno Srebrzysta Podkowa (Kowale) Stary Chełm Stylowe Szafarnia Szmaragdowe Wzgórze Szpora 7 Św. Wojciech Świerkowe Świętokrzyskie Świętokrzyskie (PB EKO) Świrskiego Trzy Dęby Trzy Żagle Ujeścisko Vivaldiego Wieża Leszka Białego Wieżycka Wieżycka Folwark Wiktorii Wilanowska Willa Wajdeloty Wiszące Ogrody Wolne Miasto Wróbla Staw Wzgórze Elizy Wzgórze Focha Wzgórze Magellana Za Słoneczną Bramą Zabornia Zabytkowa Współczesna Zakoniczyn Zapiecek Zielona Dolina Zielone Zielony Stok Złota Karczma

dzielnice Gdańska:

  Aniołki Brętowo Brzeźno Chełm Jasień Kokoszki Krakowiec-Górki Zachodnie Letnica Matarnia Młyniska Nowy Port Oliwa Olszynka Orunia-Św. Wojciech-Lipce Osowa Piecki-Migowo (Morena) Południe Przymorze (Małe i Wielkie) Rudniki Siedlce Stogi z Przeróbką Strzyża Suchanino Śródmieście VII Dwór Wrzeszcz Wyspa Sobieszewska Wzgórze Mickiewicza Zaspa (Młyniec i Rozstaje) Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

Forum Sopot

  

osiedla Sopotu:

  Aquarius Dolina Gołębiewska Grunwaldzka 93a Osiedle Marii Ludwiki Osiedle Mickiewicza Polana Świemirowska Przylesie Sopocka Rezydencja

dzielnice Sopotu:

  Brodwino Dolny Sopot Górny Sopot Kamienny Potok Karlikowo Świemirowo

Forum Gdynia

  

osiedla Gdyni:

  Albatros Altoria Apartamenty Altus Apartamenty Centrum Apartamenty Conrada Apartamenty Gdynia 3000 Apartamenty Na Polanie Baltic Villa Batorego 7 Bernadowo Cadena Park Chrobrego Columbus Demptowo Dolina Cisów Fikakowo Fort Forest Gdyńskie Gorczycowa 3 Horyzonty Gdyni Jantarowe Kamienica Bosmańska Kamienica Moderna Kasztanowa Kępa Redłowska Komandorskie Wzgórze Leśne Łanowa I Marco Polo Mistral Morskie Myśliwskie Tarasy Nad Kępą Nawigator Orłowska Bryza Parkowe Patio Róży Pomorska 57 Redłowska Kaskada Redłowski Stok Rezydencja Sokół Rezydencja Tarasy Sea Towers Shiraz Park Skłodowska 8 Skłodowskiej Sojowa Sokółka Sokółka Zielenisz Śniadeckich 4 Transatlantyk Uranowa Villa Spokojna Wiczlino Ogród Willa Nad Morzem Witawa Zacisze Leśne Zielona Dolina Zielone

dzielnice Gdyni:

  Babie Doły Chwarzno - Wiczlino Chylonia Cisowa Dąbrowa Działki Leśne Grabówek Kamienna Góra Karwiny Leszczynki Mały Kack Obłuże Oksywie Orłowo Pogórze Pustki Cisowskie - Demptowo Redłowo Śródmieście Wielki Kack Witomino (Radiostacja i Leśniczówka) Wzgórze Św. Maksymiliana

W REGIONIE:
Bytów Chojnice Gdańsk Gdynia Hel Jastarnia Kartuzy Kąty Rybackie Kolbudy Koleczkowo Kosakowo Kościerzyna Krynica Morska Kwidzyn Lębork Łeba Łęgowo Malbork Mierzeszyn Pruszcz Gdański Pszczółki Puck Reda Rotmanka Rumia Słupsk Sopot Starogard Gdański Straszyn Tczew Ustka Wejherowo Władysławowo Żukowo

      FORUM GDAŃSK     FORUM SOPOT     FORUM GDYNIA     FORUM PRUSZCZ GDAŃSKI     FORUM STRASZYN

    FILMY Gdańsk/Sopot/Gdynia      TRÓJMIEJSKA GALERIA      Co warto zobaczyć na świecie?

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama